Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION HMR65046
Модель: T-HMR65046
Виробник: B&K PRECISION
Waga: 34.8 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION HMR65046
Zasilacz laboratoryjny 0–650V / 0–46A, moc 10kW
Zasilacz laboratoryjny programowalny B&K PRECISION HMR65046 to jednokanałowe urządzenie wielozakresowe, oferujące moc wyjściową do 10kW. Sprzęt pozwala na regulację napięcia w zakresie 0–650V DC oraz natężenia prądu w zakresie 0–46A, zapewniając rozdzielczość na poziomie 10mV dla napięcia oraz 1mA dla prądu. Urządzenie zasilane jest napięciem zmiennym w przedziale 180–460V AC i przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C.