Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION HMR500108
Модель: T-HMR500108
Виробник: B&K PRECISION
Waga: 43.6 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION HMR500108
Zasilacz laboratoryjny programowalny 18kW, 0–500V DC / 0–108A
Programowalny zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION HMR500108 to jednokanałowe urządzenie wielozakresowe, które pozwala na osiągnięcie maksymalnej mocy 18kW przy pełnym zakresie napięcia oraz natężenia prądu. Parametry wyjściowe urządzenia wynoszą odpowiednio 0–500V DC oraz 0–108A, przy zachowaniu rozdzielczości 10mV dla napięcia oraz 10mA dla prądu. Zasilacz jest przystosowany do pracy przy napięciu wejściowym w zakresie 180–460V AC i oferuje możliwość regulacji szybkości narastania napięcia oraz prądu.