Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION BK9240-GPIB
Модель: T-BK9240-GPIB
EAN: 817050924015
Виробник: B&K PRECISION
Waga: 5 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION 9240-GPIB
Zasilacz laboratoryjny 0–32V / 8A, 120W, interfejs GPIB, LAN, USB
Programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej i wielozakresowej charakteryzuje się mocą maksymalną 120W. Urządzenie pozwala na regulację napięcia wyjściowego w zakresie 0–32V DC oraz natężenia prądu w zakresie 0–8A. Wysoką precyzję pracy zapewniają rozdzielczości wyjściowe na poziomie 1mV dla napięcia oraz 1mA dla prądu, przy stabilizacji napięcia ≤0,01% + 3mV oraz stabilizacji prądu ≤0,01% + 3mA.
Parametry sygnału wyjściowego utrzymywane są na poziomie tętnień i szumów nieprzekraczających 1mVrms oraz 5mVpp. Bezpieczeństwo pracy z podłączonymi układami wspierają wbudowane zabezpieczenia: nadprądowe (OCP), przeciwprzepięciowe (OVP) oraz termiczne (OTP). Zasilacz zasilany jest napięciem z sieci 100–240V AC.
Konfigurację oraz odczyt parametrów umożliwia wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala. Integrację z systemami kontrolnymi zapewniają interfejsy GPIB, LAN oraz USB, a pełną obsługę komunikacyjną zapewnia wsparcie dla oprogramowania LabVIEW. Wymiary fizyczne jednostki wynoszą 213x88x330mm.