Obciążenie elektroniczne B&K PRECISION MDL4U400
Obciążenie elektroniczne B&K PRECISION MDL4U400 Obciążenie elektroniczne B&K PRECISION MDL4U400
Модель: T-MDL4U400
EAN: 817050960099
Виробник: B&K PRECISION
Waga: 9 kg
Відгуки: 0
Опис
Obciążenie elektroniczne 400W, napięcie 0–80V, prąd 0–60A
Obciążenie elektroniczne B&K PRECISION MDL4U400 to jednokanałowe urządzenie zaprojektowane do pracy z napięciem w zakresie 0–80V oraz natężeniem prądu do 60A. Maksymalna moc obciążenia wynosi 400W, co pozwala na precyzyjne symulowanie różnych warunków pracy układów zasilających. Urządzenie oferuje szeroki wybór trybów pracy, w tym stałonapięciowy, stałoprądowy, stałej rezystancji, stałej impedancji oraz stałej mocy.
Obudowa urządzenia posiada wymiary 82x170,5x573mm. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.