Zasilacz laboratoryjny: standardowy AXIOMET AX-3005DBL
Zasilacz laboratoryjny AXIOMET AX-3005DBL
Zasilacz laboratoryjny 0–30V / 5A, jednokanałowy, liniowy
AX-3005DBL to jednokanałowy zasilacz laboratoryjny o konstrukcji liniowej. Urządzenie oferuje zakres napięcia wyjściowego od 0 do 30V DC oraz prąd wyjściowy w przedziale od 0 do 5A. Stabilizacja napięcia wynosi ≤0,02%+ 2mV, natomiast stabilizacja prądu osiąga wartość ≤0,02%+ 2mA. Poziom tętnień i szumów dla napięcia regulowanego nie przekracza 0,5mVrms.
Konstrukcja urządzenia została wyposażona w wyświetlacz LCD o rozdzielczości 3,5 cyfry, który umożliwia jednoczesny odczyt wartości napięcia oraz prądu. Zasilacz posiada funkcję płynnej regulacji parametrów wyjściowych oraz inteligentny system sterowania chłodzeniem. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez standardowe napięcie 230V AC z wykorzystaniem złączy typu europejskiego.