Модель: T-MS-GT-Y150
Виробник: ATTEN
Waga: 0.122 kg
Відгуки: 0
Lutownica grzałkowa ATTEN MS-GT-Y150
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Lutownica grzałkowa 150W, zakres temperatury 150–480°C
Lutownica grzałkowa ATTEN MS-GT-Y150 to element przeznaczony do pracy ze stacjami lutowniczymi. Urządzenie zasilane jest napięciem 24V i oferuje moc 150W, co umożliwia osiągnięcie temperatury roboczej w zakresie od 150°C do 480°C.