Модель: T-TAPRV12-400/5A
Виробник: ALGODUE
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy ALGODUE TAPRV12-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy ALGODUE TAPRV12-400/5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał wtórny o wartości 5A. Urządzenie obsługuje prąd wejściowy na poziomie 400A i pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż na panelu lub na szynie DIN, co ułatwia integrację w rozdzielnicach. Wymiary fizyczne urządzenia to 114x145x32mm, a otwór przelotowy dostosowany jest do szyny prądowej o wymiarach 50x80mm.