Модель: T-TABV1-60/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy ALGODUE TABV1-60/5A
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy ALGODUE TABV1-60/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA.
Element został przystosowany do montażu na panelu lub na szynie DIN, co umożliwia integrację w różnych systemach pomiarowych. Konstrukcja pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 30mm x 10mm. Urządzenie jest zaprojektowane do pracy w temperaturze otoczenia od -25°C do 50°C.
Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 57x46x69mm. Masa urządzenia wynosi 0,300kg.