Модель: T-TABV1-40/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy ALGODUE TABV1-40/5A
Опис
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy ALGODUE TABV1-40/5A służy do przetwarzania wartości prądu wejściowego 40A na wartość wyjściową 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 60Hz przy klasie dokładności 1 dla maksymalnego obciążenia 1VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na panelu lub szynie DIN. Komponent przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -25°C do 50°C, a jego wymiary wynoszą 57x46x69mm. Urządzenie pozwala na zastosowanie szyny prądowej o wymiarach 30mm x 10mm.