Модель: T-TABV1-150/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy ALGODUE TABV1-150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy ALGODUE TABV1-150/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego 150A na wartość wyjściową 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz 1 przy obciążeniu do 2VA.
Element został przystosowany do montażu na panelu lub szynie DIN. Konstrukcja pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnym rozmiarze 30mm x 10mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -25°C do 50°C.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 57mm x 46mm x 69mm, a jego masa wynosi 0,3kg.