Модель: T-CT-PRO-XT-60
EAN: 8012542257653
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy ABB CT-PRO-XT-60
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 3
Przekładnik prądowy ABB CT-PRO-XT-60 służy do transformacji prądu wejściowego o natężeniu 60A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 3 przy obciążeniu znamionowym do 2VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż bezpośrednio na szynie DIN. Komponent posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 18mm i jest przystosowany do współpracy z szyną prądową o wymiarach 20mm x 10mm.