Модель: T-CT-PRO-XT-40
EAN: 8012542257455
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy ABB CT-PRO-XT-40
Опис
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 3
Przekładnik prądowy ABB CT-PRO-XT-40 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 40A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 3 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 18mm oraz umożliwia przepuszczenie szyny prądowej o wymiarach maksymalnych 20mm x 10mm. Zakres dopuszczalnych temperatur otoczenia podczas pracy urządzenia mieści się w przedziale od -5°C do 50°C.