Модель: T-3M-1350F-1-15
Виробник: 3M
Waga: 0.095 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna 3M 1350F-1
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna 3M 1350F-1-15
Taśma elektroizolacyjna z poliestru, szerokość 15mm, długość 66m
Taśma elektroizolacyjna 3M 1350F-1-15 wykonana jest z nośnika poliestrowego pokrytego klejem akrylowym. Materiał charakteryzuje się grubością 0,063 mm oraz wydłużeniem przy zrywaniu wynoszącym 100%. Żółta taśma zapewnia wytrzymałość dielektryczną na poziomie 5,5 kV oraz rezystancję izolacji minimum 1 TΩ.
Taśma przeznaczona jest do izolacji elektrycznej oraz izolowania uzwojeń. Szerokość taśmy wynosi 15 mm, a jej całkowita długość na rolce to 66 m.