TAŚMY IZOLACYJNE 19MMX20MX0,13MM, MIX KOLORÓW, ZESTAW 10 SZT. YT-8173
Indeks: B-YT-8173
EAN: 5906083981739
Marka: Yato
Waga: 0.75 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśmy izolacyjne Yato 19 mm x 20 m x 0,13 mm, zestaw 10 szt.
Wykonane z PVC z klejem kauczukowym, wytrzymałość dielektryczna powyżej 40 kV/mm.
Cechy
  • Zestaw 10 taśm w 5 kolorach: czerwonym, niebieskim, białym, czarnym i żółto-zielonym
  • Wydłużenie powyżej 125%
  • Tworzenie, wzmacnianie i oznaczanie wiązek kablowych
  • Ochrona przed ścieraniem, zginaniem i korozją
  • Odporność na promieniowanie UV, procesy starzenia, wodę oraz substancje chemiczne
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne
  • Materiał wykonania: PVC
  • Długość pojedynczej taśmy: 20 metrów
  • Grubość taśmy: 0,13 mm
  • Szerokość taśmy: 19 mm
  • Optymalna temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Zawartość zestawu: 2x czerwona, 2x niebieska, 2x biała, 2x czarna, 2x żółto-zielona
Tagi: TAŚMY IZOLACYJNE 19MMX20MX0, 13MM, MIX KOLORÓW, ZESTAW 10 SZT. YT-8173
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
czerwony, niebieski, biały, czarny, żółto-zielony
Liczba sztuk w zestawie
10
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
19 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %