TAŚMY IZOLACYJNE 12MMX10MX0,13MM, MIX KOLORÓW, ZESTAW 10 SZT. YT-8156
Indeks: B-YT-8156
EAN: 5906083981562
Marka: Yato
Waga: 0.263 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśmy izolacyjne Yato 12 mm x 10 m, zestaw 10 sztuk
Materiał PVC o wytrzymałości dielektrycznej przekraczającej 40 kV/mm.
Cechy
  • Ochrona przed zwarciami, przepięciami, ścieraniem i zginaniem
  • Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV, wodą, chemikaliami i korozją
  • Oznaczanie przewodów i tworzenie wiązek kablowych
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40kV / mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Test ogniowy: < 1 sekunda
  • Szerokość taśmy: 12 mm
  • Grubość taśmy: 0,13 mm
  • Długość taśmy: 10 metrów
  • Norma: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Temperatura składowania: +10°C do +40°C
  • Temperatura użytkowania: +5°C do +50°C
Tagi: TAŚMY IZOLACYJNE 12MMX10MX0, 13MM, MIX KOLORÓW, ZESTAW 10 SZT. YT-8156
Cechy
Długość
10 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
czerwony, niebieski, biały, czarny, żółto-zielony
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
12 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %