TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 50MMX33MX0,19MM, CZARNA YT-8177
Indeks: B-YT-8177
EAN: 5906083981777
Marka: Yato
Waga: 0.448 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 50 mm x 33 m x 0,19 mm
Wykonana z PVC, zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i starzenie
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
  • Klej kauczukowy
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 50 mm szerokości, 33 m długości, 0,19 mm grubości
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: ponad 125%
  • Temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Temperatura przechowywania: od +10°C do +40°C
  • Test ogniowy: < 1
  • Kolor: czarny
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 50MMX33MX0, 19MM, CZARNA YT-8177
Cechy
Długość
33 m
Grubość
0.19 mm
Kolor
czarny
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
19 mm
Seria
GRD
Szerokość
50 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %