TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 25MMX20MX0,19MM, CZARNA YT-8174
Indeks: B-YT-8174
EAN: 5906083981746
Marka: Yato
Waga: 0.14 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 25 mm x 20 m x 0,19 mm
Zastosowany klej kauczukowy zapewnia trwałe przyleganie na podłożu z PVC.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna > 40 kV/mm
  • Wydłużenie > 125%
  • Oznaczenie przewodów
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV oraz starzenie
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Właściwości ognioodporne ograniczające korozję
Dane techniczne:
  • Materiał wykonania: PVC
  • Wymiary: 25 mm x 20 m x 0,19 mm (szerokość x długość x grubość)
  • Kolor: Czarny
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Temperatura użytkowania: +5°C do +50°C
  • Temperatura przechowywania: +10°C do +40°C
  • Test ogniowy: < 1
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 25MMX20MX0, 19MM, CZARNA YT-8174
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.19 mm
Kolor
czarny
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
19 mm
Seria
GRD
Szerokość
25 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %