TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTO-ZIELONA YT-81655
Indeks: B-YT-81655
EAN: 5906083816550
Marka: Yato
Waga: 0.08 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m, żółto-zielona
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp, wykonana z materiału PVC.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna ponad 40kV/mm
  • Wydłużenie ponad 125%
  • Zakres temperatur pracy od +5°C do +50°C
  • Odporność na ścieranie i zginanie
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Ochrona przed wodą oraz chemikaliami
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Wymiary: 19mm szerokości x 20m długości x 0,13mm grubości
  • Materiał: PVC
  • Kolor: Żółto-zielony
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Temperatura składowania: od +10°C do +40°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0, 13MM, ŻÓŁTO-ZIELONA YT-81655
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
żółty, czarny
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
19 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %