TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTA YT-81654
Indeks: B-YT-81654
EAN: 5906083816543
Marka: Yato
Waga: 0.075 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m x 0,13 mm, żółta
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Do prac elektroinstalacyjnych w budownictwie i motoryzacji.
Cechy
  • Do wykonywania i konserwacji instalacji elektrycznych
  • Ułatwia tworzenie i porządkowanie wiązek kablowych
  • Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi (ścieranie, zginanie)
  • Odporna na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Zabezpiecza przed wodą oraz chemikaliami
  • Ochrona antykorozyjna i ognioodporność
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 19 mm szerokości x 20 m długości x 0,13 mm grubości
  • Kolor: żółty
  • Wytrzymałość dielektryczna: powyżej 40 kV/mm
  • Wydłużenie: powyżej 125%
  • Zakres temperatur: użytkowanie od +5°C do +50°C, składowanie od +10°C do +40°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0, 13MM, ŻÓŁTA YT-81654
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
żółty
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
19 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %