TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, ZIELONA YT-81652
Indeks: B-YT-81652
EAN: 5906083816529
Marka: Yato
Waga: 0.087 kg
Opinie: 0
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m, 0,13 mm, zielona
Wykonana z PVC, zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Do prac w budownictwie oraz motoryzacji.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna powyżej 40kV/mm
  • Wydłużenie ponad 125% ułatwia owijanie i dopasowanie
  • Tworzenie i konserwacja wiązek kablowych oraz oznaczanie przewodów
  • Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak ścieranie czy zginanie
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Zabezpieczenie przed wodą i chemikaliami, chroniące przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 19 mm szerokości, 20 m długości, 0,13 mm grubości
  • Zakres temperatur użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Wydłużenie: Ponad 125%
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0, 13MM, ZIELONA YT-81652
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
zielony
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
19 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %