TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, NIEBIESKA YT-81651
Indeks: B-YT-81651
EAN: 5906083816512
Marka: Yato
Waga: 0.08 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m, niebieska
Zgodność z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna powyżej 40kV/mm
  • Wydłużenie powyżej 125%
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Zabezpieczenie przed wodą oraz chemikaliami
  • Ochrona antykorozyjna dla metalowych elementów
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 19 mm szerokości, 20 m długości, 0,13 mm grubości
  • Kolor: niebieski
  • Wytrzymałość dielektryczna: >40 kV/mm
  • Wydłużenie: >125%
  • Norma: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0, 13MM, NIEBIESKA YT-81651
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
niebieski
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
19 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %