TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, CZERWONA YT-8166
Indeks: B-YT-8166
EAN: 5906083981661
Marka: Yato
Waga: 0.08 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m, czerwona
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna przekraczająca 40 kV/mm
  • Elastyczność i wydłużenie powyżej 125%
  • Klej kauczukowy
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Zabezpieczenie przed czynnikami chemicznymi, wodą i korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 19 mm x 20 m x 0,13 mm
  • Kolor: Czerwony
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Temperatura użytkowania: +5°C do +50°C
  • Temperatura składowania: +10°C do +40°C
  • Norma: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0, 13MM, CZERWONA YT-8166
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
czerwony
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
19 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %