TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0.13MM BIAŁA YT-81656
Indeks: B-YT-81656
EAN: 5906083109706
Marka: Yato
Waga: 0.076 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m x 0,13 mm
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Ognioodporność
  • Wytrzymałość dielektryczna > 40 kV/mm
  • Elastyczność i wydłużenie > 125%
  • Klej kauczukowy
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i starzenie
  • Odporność na wodę i czynniki chemiczne
  • Ochrona przed korozją
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Długość: 20 m
  • Szerokość: 19 mm
  • Grubość: 0.13 mm
  • Temperatura użytkowania: 5°C ~ 50°C
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0.13MM BIAŁA YT-81656
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
biały
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
19 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %