TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTO-ZIELONA YT-81593
Indeks: B-YT-81593
EAN: 5906083815935
Marka: Yato
Waga: 0.061 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Wykonana z materiału PVC w kolorze żółto-zielonym.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna powyżej 40 kV/mm
  • Wydłużenie ponad 125% dla łatwej aplikacji
  • Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia materiału
  • Zabezpiecza przed działaniem wody oraz chemikaliów
  • Zapobiega korozji elementów metalowych
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm x 20 m x 0,13 mm
  • Kolor: żółto-zielony
  • Wytrzymałość dielektryczna: >40 kV/mm
  • Wydłużenie: >125%
  • Zakres temperatury użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Zakres temperatury składowania: od +10°C do +40°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Test ogniowy: <1
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0, 13MM, ŻÓŁTO-ZIELONA YT-81593
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
żółty, czarny
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
15 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %