TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTA YT-81594
Indeks: B-YT-81594
EAN: 5906083815942
Marka: Yato
Waga: 0.059 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm, żółta
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Do wykonywania i konserwacji instalacji elektrycznych oraz tworzenia wiązek kablowych.
Cechy
  • Oznaczanie przewodów dla poprawy organizacji
  • Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi: ścieraniem i zginaniem
  • Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV oraz starzeniem
  • Odporność na wodę i działanie chemikaliów
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm szerokości, 20 m długości, 0,13 mm grubości
  • Kolor: żółty
  • Wytrzymałość dielektryczna: powyżej 40 kV/mm
  • Wydłużenie: powyżej 125%
  • Zakres temperatury użytkowania: od +5 do +50°C
  • Właściwości ognioodporne: tak (zgodnie z testem ogniowym <1)
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0, 13MM, ŻÓŁTA YT-81594
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
żółty
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
15 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %