TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, ZIELONA YT-81595
Indeks: B-YT-81595
EAN: 5906083815959
Marka: Yato
Waga: 0.061 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Wykonana z materiału PVC z klejem kauczukowym.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna > 40kV/mm
  • Wydłużenie > 125% ułatwia owijanie
  • Ognioodporna
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporna na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Odporność na wodę i chemikalia, chroni przed korozją
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: Szerokość 15 mm, długość 20 m, grubość 0,13 mm
  • Kolor: Zielony
  • Temperatura składowania: +10°C ~ +40°C
  • Temperatura użytkowania: +5°C ~ +50°C
  • Klej: Kauczukowy
  • Norma: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0, 13MM, ZIELONA YT-81595
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
zielony
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
15 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %