TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, NIEBIESKA YT-81591
Indeks: B-YT-81591
EAN: 5906083815911
Marka: Yato
Waga: 0.063 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Zgodność z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp oraz warstwa kleju kauczukowego.
Cechy
  • Materiał PVC
  • Odporność na ścieranie, zginanie, promieniowanie UV oraz starzenie materiału
  • Odporność na wodę i działanie chemikaliów
  • Ognioodporna formuła
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Długość: 20 m
  • Grubość: 0,13 mm
  • Szerokość: 15 mm
  • Kolor: Niebieski
  • Wytrzymałość dielektryczna: >40 kV/mm
  • Wydłużenie: >125%
  • Zakres temperatury pracy: 10 ~ 40 °C
  • Temperatura przechowywania: 5 ~ 50 °C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Test ogniowy: <1
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0, 13MM, NIEBIESKA YT-81591
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
niebieski
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
15 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %