TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, CZERWONA YT-81592
Indeks: B-YT-81592
EAN: 5906083815928
Marka: Yato
Waga: 0.059 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm, czerwona
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna przekraczająca 40 kV/mm
  • Wydłużenie powyżej 125%
  • Ochrona przewodów przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV oraz procesy starzenia
  • Zabezpieczenie przed wodą i czynnikami chemicznymi
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm (szerokość) x 20 m (długość) x 0,13 mm (grubość)
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zakres temperatury użytkowania: od +5 do +50 st. C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0, 13MM, CZERWONA YT-81592
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
czerwony
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
15 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %