TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, CZARNA YT-8159
Indeks: B-YT-8159
EAN: 5906083981593
Marka: Yato
Waga: 0.059 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m
Zgodność z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp, wykonana z tworzywa PVC.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna powyżej 40kV/mm
  • Wydłużenie powyżej 125%
  • Odporna na ścieranie, zginanie, promieniowanie UV oraz procesy starzenia
  • Zabezpiecza przed wodą, chemikaliami i korozją
  • Umożliwia oznaczanie przewodów
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm (szerokość) x 20 m (długość) x 0,13 mm (grubość)
  • Kolor: czarny
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40kV / mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Temperatura składowania: od +10°C do +40°C
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0, 13MM, CZARNA YT-8159
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
czarny
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
15 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %