TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0.13MM BIAŁA YT-81596
Indeks: B-YT-81596
EAN: 5906083109713
Marka: Yato
Waga: 0.061 kg
Opinie: 0
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Wykonana z PVC z klejem kauczukowym, zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: elastyczne PVC
  • Wymiary: 15 mm szerokości x 20 m długości
  • Grubość: 0.13 mm
  • Kolor: biały
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zakres temperatury użytkowania: 5°C ~ 50°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0.13MM BIAŁA YT-81596
Cechy
Długość
20 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
biały
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Szerokość
15 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %