TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 12MMX10MX0,13MM, CZARNA YT-8152
Indeks: B-YT-8152
EAN: 5906083981524
Marka: Yato
Waga: 0.028 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna Yato 12 mm x 10 m x 0,13 mm
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp z klejem kauczukowym.
Do prac przy instalacjach elektrycznych oraz tworzenia wiązek kablowych.
Cechy
  • Precyzyjne oznaczanie przewodów
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV oraz procesy starzenia
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 12 mm x 10 m x 0,13 mm
  • Kolor: Czarny
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zakres temperatur: Pracy od 10°C do 40°C, przechowywania od 5°C do 50°C
  • Typ kleju: Kauczukowy
  • Certyfikacja: Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Tagi: TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 12MMX10MX0, 13MM, CZARNA YT-8152
Cechy
Długość
10 m
Grubość
0.13 mm
Kolor
czarny
Materiał
PVC
Norma
EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
Rozmiar
13 mm
Seria
GRD
Szerokość
12 mm
Temperatura przechowywania
5~50 ˚C
Test ogniowy
<1 s
Wydłużenie
>125 %