TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X48TX30 YT-60792
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X48TX30 YT-60792 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X48TX30 YT-60792
Indeks: B-YT-60792
EAN: 5906083031434
Marka: Yato
Waga: 1.45 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 315 mm, 48 zębów
Część robocza wykonana z węglika wolframu.
Tarcza służy do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Wysoka odporność na zużycie i przegrzewanie
  • Czyste i gładkie krawędzie cięcia
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 315 mm
  • Maksymalne obroty: 4500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.5 mm
  • Grubość tarczy: 2.5 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 48
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X48TX30 YT-60792
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.5 mm
Grubość tarczy
2.5 mm
Liczba zębów
48
Maks. obroty
4500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
315x48
Seria
GRD
Średnica
315 mm
Średnica mocowania
30 mm