TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X40TX30MM YT-60791
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X40TX30MM YT-60791 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X40TX30MM YT-60791
Indeks: B-YT-60791
EAN: 5906083053108
Marka: Yato
Waga: 1.45 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 315 mm, 40 zębów, 30 mm
Zęby z nakładkami z węglika wolframu wlutowane mosiądzem.
Do cięcia drewna mokrego, suchego oraz materiałów drewnopochodnych.
Cechy
  • Przeznaczona do poprzecznego, wzdłużnego i kątowego cięcia drewna
  • Uzębienie naprzemianskośne typu BA
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 315 mm
  • Maksymalne obroty: 4900 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 40
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X40TX30MM YT-60791
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
40
Maks. obroty
4900 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
315x40
Seria
GRD
Średnica
315 mm
Średnica mocowania
30 mm