TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 255X60TX30MM DLA YT-82171;YT-82173;YT-82165 YT-60733
Indeks: B-YT-60733
EAN: 5906083053054
Marka: Yato
Waga: 0.9 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 255 x 60T x 30 mm
Widia lutowana mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Przeznaczona do cięcia drewna mokrego, suchego oraz płyt.
Cechy
  • Szybkie cięcie drewna oraz materiałów drewnopochodnych
  • Zastosowanie do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
  • Zęby z wysokogatunkowego węglika wolframu
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 255 mm
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 60T
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 255X60TX30MM DLA YT-82171;YT-82173;YT-82165 YT-60733
Cechy
Dla
YT-82173
Grubość segmentu tnącego
3 mm
Grubość tarczy
2 mm
Liczba zębów
60
Maks. obroty
6000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
255x60
Seria
GRD
Średnica
255 mm
Średnica mocowania
30 mm