TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 255X36TX30MM DLA YT-82171;YT-82173;YT-82174;YT-82165 YT-60732
Indeks: B-YT-60732
EAN: 5906083053047
Marka: Yato
Waga: 0.875 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa TCT Yato 255 x 36T x 30 mm
Zęby z węglika wolframu lutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Cięcie w płaszczyźnie poprzecznej, wzdłużnej i kątowej
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 255 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 36T
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3 mm
  • Grubość tarczy: 2 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 255X36TX30MM DLA YT-82171;YT-82173;YT-82174;YT-82165 YT-60732
Cechy
Dla
YT-82173
Grubość segmentu tnącego
3 mm
Grubość tarczy
2 mm
Liczba zębów
36
Maks. obroty
6000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
255x36
Seria
GRD
Średnica
255 mm
Średnica mocowania
30 mm