TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X36TX25,4MM
YT-82153 YT-60686 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X36TX25,4MM
Indeks: B-YT-60686
EAN: 5906083052989
Marka: Yato
Waga: 0.7 kg
Opinie: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X36TX25,4MM YT-82153 YT-60686
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 235 mm, 36 zębów
Zęby z węglika wolframu lutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Kompatybilna z pilarką YT-82153
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 235 mm
  • Liczba zębów: 36
  • Średnica mocowania: 25.4 mm
  • Maksymalne obroty: 7000 obr./min
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X36TX25, 4MM YT-82153 YT-60686
Cechy
Dla
YT-82153
Grubość segmentu tnącego
2.8 mm
Grubość tarczy
1.8 mm
Liczba zębów
36
Maks. obroty
7000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
235x36
Rozmiar
4 mm
Seria
GRD
Średnica
235 mm
Średnica mocowania
25.4 mm