TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 216X48TX30MM YT-60682
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 216X48TX30MM YT-60682 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 216X48TX30MM YT-60682
Indeks: B-YT-60682
EAN: 5906083606823
Marka: Yato
Waga: 0.7 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 216 mm, 48 zębów, 30 mm
Węglik wolframu, grubość segmentu tnącego 3,2 mm, grubość tarczy 2,2 mm.
Tarcza do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • 48 zębów umożliwia uzyskanie gładkich krawędzi cięcia
  • Ogranicza odpryski i strzępienie obrabianego materiału
  • Geometria zębów wpływa na efektywność pracy
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 216 mm
  • Liczba zębów: 48
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Maksymalne obroty: 7500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 216X48TX30MM YT-60682
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
48
Maks. obroty
7500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
216x48
Seria
GRD
Średnica
216 mm
Średnica mocowania
30 mm