TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 210X20TX30MM YT-60665
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 210X20TX30MM YT-60665 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 210X20TX30MM YT-60665
Indeks: B-YT-60665
EAN: 5906083606656
Marka: Yato
Waga: 0.64 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 210 mm, 20 zębów
Zęby wykonane z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
Dane techniczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 210 mm
  • Maksymalne obroty: 7500 obr./min
  • Liczba zębów: 20
  • Średnica mocowania: 30 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 210X20TX30MM YT-60665
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
20
Maks. obroty
7500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
210x20
Seria
GRD
Średnica
210 mm
Średnica mocowania
30 mm