TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X60TX20MM
DLA YT-82150 YT-60636 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X60TX20MM
Indeks: B-YT-60636
EAN: 5906083052965
Marka: Yato
Waga: 0.425 kg
Opinie: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X60TX20MM DLA YT-82150 YT-60636
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 190x60Tx20 mm
Zęby z węglika wolframu lutowane mosiądzem z uzębieniem naprzemianskośnym typu BA.
Cechy
  • Kompatybilność z pilarką YT-82150.
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 190 mm
  • Maksymalne obroty: 8500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm
  • Liczba zębów: 60
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X60TX20MM DLA YT-82150 YT-60636
Cechy
Grubość segmentu tnącego
2.2 mm
Grubość tarczy
1.5 mm
Liczba zębów
60
Maks. obroty
8500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
190x60
Seria
GRD
Średnica
190 mm
Średnica mocowania
20 mm