TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X40TX16MM YT-60633
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X40TX16MM YT-60633 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X40TX16MM YT-60633
Indeks: B-YT-60633
EAN: 5906083606335
Marka: Yato
Waga: 0.55 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza widiowa Yato 190 mm, 40 zębów, otwór 16 mm
Wykonana z węglików wolframu o zwiększonej odporności na ścieranie.
Przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Zapewnia gładkie krawędzie cięcia, minimalizując odpryski
  • Kompatybilna z pilarką YT-82150 oraz innymi urządzeniami o odpowiednich parametrach mocowania
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 190 mm
  • Liczba zębów: 40 (T)
  • Średnica otworu mocowania: 16 mm
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Maksymalne obroty: 8500 obr./min
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X40TX16MM YT-60633
Cechy
Dla
YT-82150
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
40
Rozdzielczość przetwornika IR
190x40
Średnica
190 mm
Średnica mocowania
16 mm