TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X36TX20MM
DLA YT-82150 YT-60635 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X36TX20MM
Indeks: B-YT-60635
EAN: 5906083052958
Marka: Yato
Waga: 0.425 kg
Opinie: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X36TX20MM DLA YT-82150 YT-60635
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa do drewna Yato 190 x 36T x 20 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu wlutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Kompatybilna z pilarką YT-82150
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Dedykowana dla: pilarki YT-82150
  • Średnica: 190 mm
  • Maksymalne obroty: 8500 RPM
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm
  • Liczba zębów: 36T
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X36TX20MM DLA YT-82150 YT-60635
Cechy
Dla
YT-82150
Grubość segmentu tnącego
2.2 mm
Grubość tarczy
1.5 mm
Liczba zębów
36
Maks. obroty
8500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
190x36
Seria
GRD
Średnica
190 mm
Średnica mocowania
20 mm