TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X24TX20MM YT-60634
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X24TX20MM YT-60634 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X24TX20MM YT-60634
Indeks: B-YT-60634
EAN: 5906083606342
Marka: Yato
Waga: 0.35 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza widiowa Yato 190 mm, 24 zęby
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Przeznaczona do poprzecznego, wzdłużnego i kątowego cięcia
  • Minimalizuje ryzyko odprysków, zapewniając czyste i gładkie krawędzie
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 190 mm
  • Maksymalne obroty: 8500 obr./min
  • Średnica mocowania: 20 mm
  • Liczba zębów: 24
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X24TX20MM YT-60634
Cechy
Dla
YT-82150
Grubość segmentu tnącego
2.2 mm
Grubość tarczy
1.5 mm
Liczba zębów
24
Rozdzielczość przetwornika IR
190x24
Średnica
190 mm
Średnica mocowania
20 mm