TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X20TX30MM YT-60488
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X20TX30MM YT-60488 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X20TX30MM YT-60488
Indeks: B-YT-60488
EAN: 5906083604881
Marka: Yato
Waga: 0.5 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 190 mm, 20 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Zaprojektowana do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
  • Przeznaczona do drewna i płyt drewnopochodnych
  • Możliwość obróbki tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 190 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 20
  • Maksymalne obroty: 8500 obr./min
  • Materiał części roboczej: Węglik wolframu
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X20TX30MM YT-60488
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
20
Maks. obroty
8500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
190x20
Seria
GRD
Średnica
190 mm
Średnica mocowania
30 mm