TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 180X36TX20MM YT-60482
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 180X36TX20MM YT-60482 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 180X36TX20MM YT-60482
Indeks: B-YT-60482
EAN: 5906083604829
Marka: Yato
Waga: 0.425 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 180 mm, 36 zębów
Zęby z węglika wolframu zwiększają odporność na zużycie.
Przeznaczona do cięcia drewna konstrukcyjnego.
Cechy
  • Szybkie i precyzyjne cięcie drewna konstrukcyjnego
  • Czyste i gładkie krawędzie cięcia
  • Maksymalna prędkość obrotowa do 9000 obr./min
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno konstrukcyjne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 180 mm
  • Maksymalne obroty: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.4 mm
  • Grubość tarczy: 1.8 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm
  • Liczba zębów: 36T
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 180X36TX20MM YT-60482
Cechy
Grubość segmentu tnącego
2.4 mm
Grubość tarczy
1.8 mm
Liczba zębów
36
Maks. obroty
9000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
180x36
Seria
GRD
Średnica
180 mm
Średnica mocowania
20 mm