TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 170X40TX16MM YT-60583
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 170X40TX16MM YT-60583 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 170X40TX16MM YT-60583
Indeks: B-YT-60583
EAN: 5906083605833
Marka: Yato
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa do drewna Yato 170 mm, 40 zębów
Zęby wykonane z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Praca z drewnem, płytami drewnopochodnymi oraz tworzywami sztucznymi
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 170 mm
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Liczba zębów: 40
  • Średnica otworu mocującego: 16 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 170X40TX16MM YT-60583
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
40
Maks. obroty
9500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
170x40
Seria
GRD
Średnica
170 mm
Średnica mocowania
16 mm