TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 165X24TX16MM
DLA YT-82810;YT-82811 YT-60590 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 165X24TX16MM
Indeks: B-YT-60590
EAN: 5906083052897
Marka: Yato
Waga: 0.282 kg
Opinie: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 165X24TX16MM DLA YT-82810;YT-82811 YT-60590
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 165 mm, 24 zęby
Zęby z węglika wolframu wlutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 165 mm
  • Średnica mocowania: 16 mm
  • Liczba zębów: 24
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 165X24TX16MM DLA YT-82810;YT-82811 YT-60590
Cechy
Dla
Grubość segmentu tnącego
2.2 mm
Grubość tarczy
1.5 mm
Liczba zębów
24
Maks. obroty
9500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
165x24
Seria
GRD
Średnica
165 mm
Średnica mocowania
16 mm