TARCZA WIDIOWA  DO DREWNA 160X24TX20MM YT-60480
TARCZA WIDIOWA  DO DREWNA 160X24TX20MM YT-60480 TARCZA WIDIOWA  DO DREWNA 160X24TX20MM YT-60480
Indeks: B-YT-60480
EAN: 5906083604805
Marka: Yato
Waga: 0.312 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa do drewna Yato 160 mm, 24 zęby
Zęby wykonane z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna konstrukcyjnego.
Cechy
  • Gładkie i czyste krawędzie ciętych elementów
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno konstrukcyjne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 160 mm
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm
  • Liczba zębów: 24
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 160X24TX20MM YT-60480
Cechy
Grubość segmentu tnącego
2.2 mm
Grubość tarczy
1.5 mm
Liczba zębów
24
Maks. obroty
9500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
160x24
Seria
GRD
Średnica
160 mm
Średnica mocowania
20 mm