TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 150X30TX20MM YT-60533
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 150X30TX20MM YT-60533 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 150X30TX20MM YT-60533
Indeks: B-YT-60533
EAN: 5906083605338
Marka: Yato
Waga: 0.32 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa do drewna Yato 150 mm, 30 zębów
Wykonana z węglika wolframu.
Przeznaczona do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Precyzyjne i czyste cięcia, minimalizacja odpadów materiału
  • Zoptymalizowana geometria zębów
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 150 mm
  • Maksymalne obroty: 10000 RPM
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
  • Grubość tarczy: 2 mm
  • Średnica otworu mocującego: 20 mm
  • Liczba zębów: 30
Tagi: TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 150X30TX20MM YT-60533
Cechy
Grubość segmentu tnącego
2.8 mm
Grubość tarczy
2 mm
Liczba zębów
30
Maks. obroty
10000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
150x30
Seria
GRD
Średnica
150 mm
Średnica mocowania
20 mm