TARCZA WIDIOWA 350X84TX30 MM YT-6083
TARCZA WIDIOWA 350X84TX30 MM YT-6083 TARCZA WIDIOWA 350X84TX30 MM YT-6083
Indeks: B-YT-6083
EAN: 5906083960833
Marka: Yato
Waga: 2.06 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza widiowa Yato 350x84Tx30 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Cechy
  • Umożliwia uzyskanie czystych i gładkich krawędzi cięcia
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 350 mm
  • Maksymalne obroty: 4500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.5 mm
  • Grubość tarczy: 2.5 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 84
Tagi: TARCZA WIDIOWA 350X84TX30 MM YT-6083
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.5 mm
Grubość tarczy
2.5 mm
Liczba zębów
84
Rozdzielczość przetwornika IR
350x84
Średnica
350 mm
Średnica mocowania
30 mm