TARCZA WIDIOWA 350X28TX30 MM YT-6080
TARCZA WIDIOWA 350X28TX30 MM YT-6080 TARCZA WIDIOWA 350X28TX30 MM YT-6080
Indeks: B-YT-6080
EAN: 5906083960802
Marka: Yato
Waga: 1.95 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 350 mm, 28 zębów, otwór 30 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu zwiększają trwałość i odporność na zużycie.
Cechy
  • Przeznaczona do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
Dane techniczne
  • Średnica: 350 mm
  • Liczba zębów: 28
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Maksymalne obroty: 4500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.5 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA 350X28TX30 MM YT-6080
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.5 mm
Grubość tarczy
2.5 mm
Liczba zębów
28
Maks. obroty
4500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
350x28
Seria
GRD
Średnica
350 mm
Średnica mocowania
30 mm